SKANSTES KAUSS 2019 festivāla Staro Rīga ietvaros

Viens no gaidītākajiem pasākumiem tumšajā novembra laikā ir gaismas festivāls Staro Rīga, kas pilsētā rada īpašu atmosfēru. Festivāla ietvaros ierasti arī pludmales volejbola laukumos tiek uzburta  ‘Staro Rīga’ noskaņa ar neparastu apgaismojumu un skaņu turnīrā ‘Skanstes kauss’, kas norisināsies sestdien, 16.novembrī no plkst.16.00, O-Sands pludmales volejbola laukumos (Grostonas ielā 6b).

Ieviešot jaunu turnīru dinamiku, šogad Skanstes Kauss norisināsies SAND-BAND formātā (pēc side out principa). Aicinām turnīrā pieteikties gan sieviešu, gan vīriešu komandas. Komandu skaits ir ierobežots. Pieteikumi tiek pieņemti līdz 14.novembra plkst.15.00 vai līdz būs pieteikušās 24 komandas.

Bez īpašajiem gaismas un skaņas efektiem pludmales volejbola laukumā svētku atmosfēru radīs pasākuma īpašais viesis –  komiķis Rūdolfs Kugrēns, kurš iesildīs dalībniekus un turnīra viesus aizraujošam vakaram. Uz pasākumu tiek aicināti visi interesenti, arī tie, kas paši pludmales volejbola laukumos neatradīsies, jo viesus priecēs arī dažādas aktivitātes ārpus pludmales volejbola laukumiem.  

Pasākumu atbalsta Rīgas domeRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentsMaximaIsostar LatvijaPafbet.lv un Radio Bārs.

Esam aizvadījuši Skanstes 2018. gada kausu un varam atskatīties uz rezultātiem. Liels paldies visām 20 komandām, kas ņēma dalību un piedalījās. Pēc grupu turnīra labākās 16 turpināja cīņu izslēgšanas turnīrā un līdz pusfināliem aizcīnījās komandas: “Sieriņi”, “Ābols Pavlova Dārziņā”, “LTV” un “Skābene”. Pirmajā pusfinālā “Sieriņi”, kurus pārstāvēja Jānis Purviņš, Alise Pastare un Mārtiņš Birze ar 16:21 atzina komandas “Ābols Pavlova Dārziņā” komandas pārākumu, kurā cīnījās Zane Jansone, Ardis Daniels Bedrītis un Toms Bergans-Berģis. Tikmēr otrā pusfināla pārī komanda “LTV”, kuras sastāvā Līga Libere, Toms un Valts Benjavi, ar 21:17 pārspēja komandu “Skābenes”, kurā spēlēja Mihaels Samoilovs, Mareks Annuškāns un Sabīne Radčenko. Spēlē par trešo vietu, komanda “Sieriņi” ar 4 punktu pārsvaru, 21:17 pārspēja komandu “Skābene”, kamēr finālā komanda “Ābols Pavlova Dārziņā” diezgan pārliecinoši ar 21:12 neatstāja cerības komandai “LTV”.

Pilnais vietu sadalījums:

  1. vieta  – “Ābols Pavlova Dārziņā” (Zane Jansone, Ardis Daniels Bedrītis, Toms Bergans-Berģis)
  2. vieta – “LTV” (Līga Libere, Toms Benjavs, Valts Benjavs)
  3. vieta “Sieriņi” (Jānis Purviņš, Alise Pastare, Mārtiņš Birze)
  4. vieta “Skābene” (Mihaels Samoilovs, Mareks Annuškāns, Sabīne Radčenko)

5./8. vieta “Alisei patīk kastaņi” (Alise Lece, Oskars Kondrāts, Hardijs Šefanovskis)

5./8. vieta “Bumbas nav olas, var sist” ( Baiba Kučika, Raivis Sviklis, Kristaps Bolšings)

5./8. vieta “VIP” (Juris Orups, Aivars Sviklis, Sintija Mediniece)

5./8. vieta “Dream Team” (Jānis Rudzītis, Raimonds Kaviers, Anastasija Kravčenko)

9./16. vieta “Smilšu bridēji” (Marita Paegle, Jānis Paeglis, Raivo Pekalis)

9./16. vieta “Bloks” (Ainārs Soks, Enia Soka, Toms Šmēdiņš)

9./16. vieta “PZB” (Megija Platā, Emīls Bērziņš, Edvards Zakovskis)

9./16. vieta “Kreisais krasts” ( Roberts Skapsts, Adele Baltiņa, Edgars Zemītis)

9./16. vieta “Vītols Nesamaksāja” (Edgars Vītols, Nauris Striks, Kristīne Plaude-Dudko)

9./16. vieta “Latvijas Pludmale” ( Justīne Zirne, Oskars Vētra, Mārtiņš Kirsānovs)

9./16. vieta “Ziķeri” (Marta Ozoliņa, Lauris Ozoliņš, Bruno Puriņš)

9./16. vieta “Svētais Mārtiņš” (Santa Vaicekauska, Mārtiņš Bisenieks, Dzintars Dreibergs)

17./20. vieta “Izdomāsim” ( Māris Zvaigzne, Diāna Jakovļeva, Eduards Egle)

17./20. vieta “Floris un Kriksis” (Rihards Vilcāns, Jānis Liepiņš, Inese Kricka

17./20. vieta “Staro Bumba” (Armīns Paupe, Arturs Semjonovs, Dzintra Paupe)

17./20. vieta “Rītdiena” (Mārtiņš Kārkliņš, Rihards Puķāns, Ruta Liene Garoza Puķāne)

Paldies visiem, kas piedalījās un līdzi juta! Paldies mūsu uzticamajiem atbalstītājiem!

Viens no novembra gaidītākajiem notikumiem ir klāt – Staro Rīga ietvaros arī šogad norisināsies jau tradicionālais Skanstes kauss, kura laikā “O-Sands” pludmales volejbola laukumos spēles notiks īpašā gaismu un skaņu pavadījumā, radot svētku atmosfēru gan sportistiem, gan viņu līdzjutējiem. Skanstes kauss norisināsies 16.novembrī no plkst.21.00.

Turnīrā piedalīties aicināts ikviens pludmales volejbola interesents, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Tiek pieņemti pieteikumi no MIX komandām, kas nozīmē, ka komandā ir 3 spēlētāji, no kuriem vismaz viena ir sieviete. Kopā tiks pieņemti ne vairāk kā 24 pieteikumi.

Izspēles notiks 2 posmos – grupu turnīrā un finālā pēc vienmīnusa sistēmas. Spēļu tiesāšana notiks pēc atvieglotiem FIVB noteikumiem.

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 14.novembrim (ieskaitot) vai arī līdz būs pieteikušās 24 komandas. Pieteikties var, aizpildot pieteikuma anketu “O-Sands” “Facebook” profilā vai arī sūtot informāciju par dalībniekiem uz e-pastu info@o-sands.lv. Dalības maksa: 10 EUR no cilvēka.

Pasākumu atbalsta: Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Isostar Latvija, Pafbet.lv.

SKANSTES KAUSS 2019 festivāla Staro Rīga ietvaros