Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2019

Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
Turpinot pagājušā gada aizsākto tradīciju, arī šogad pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā – norisināsies “Rīgas pludmales volejbola nedēļa”.

aizraujošas pasaules un Latvijas profesionālu pludmales volejbolistu spēles

iespēja amatieriem izbaudīt spēli uz ekskluzīvākā pludmales volejbola laukuma Latvijā

neaizmirstams vasaras bezmaksas pludmales volejbola treniņu jauniešiem noslēgums

Atlases amatieru turnīriem Doma laukumā

Amatieru kvalifikācijas turnīrs notiks 2019.gada 16. augustā plkst.18.30 “O-Sands” āra laukumos

Finālturnīrs notiks 2019.gada 28.augustā plkst. 19:00 Doma laukumā

Pieteikties: ej.uz/amatieridomalaukums (Pieteikšanās turnīram līdz turnīra dienas 15:00)

NOLIKUMS

MIX kvalifikācijas turnīrs notiks 2019.gada 23. augustā plkst.18.30 “O-Sands” āra laukumos

Finālturnīrs notiks 2019.gada 29.augustā plkst. 22:30 Doma laukumā

Pieteikties: ej.uz/mixdomalaukums (Pieteikšanās turnīram līdz turnīra dienas 15:00)

NOLIKUMS

KING &QUEEN kvalifikācijas turnīrs notiks 2019.gada 9.augustā plkst.18.30 “O-Sands” āra laukumos

Finālturnīrs notiks 2019.gada 29.augustā plkst. 21:00 Doma laukumā

Pieteikties: FB pasākumā vai info@o-sands.lv vai +371 26376081 (Pieteikšanās turnīram līdz turnīra dienas 17:30)

NOLIKUMS – Facebook pasākumā

Pagājušogad mēs izdarījām šķietami neiespējamo – pierādījām, ka pludmales volejbols var ienākt pašā Rīgas centrā, izbūvējot tur smilšu laukumus. Arī šogad neapstāsimies pie jau sasniegtā un esam gatavi ļauties jauniem izaicinājumiem un neaizmirstamam vasaras noslēgumam Vecrīgā.

Arnis Tunte

Aizraujoši pludmales sporta pasākumi Doma laukumā norisināsies no 28. līdz 30.augustam. “Rīgas pludmales volejbola nedēļa” ir pirmā iespēja šogad Latvijā tikties ar pašmāju labākajām pludmales volejbolistēm Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoka, kas ir parādījušas lielisku sniegumu un pretendē uz dalību Olimpiskajās spēlēs. Viņām laukumā pretī stāsies viešņas no Nīderlandes –  Marlēna Ramonda Van Jersela (Marleen Ramond–Van Iersel) un Džoja Stube (Joy Stubbe) – viesu volejbolistu pārim no Nīderlandes, kuras arī neatlaidīgi cīnās, lai sasniegtu Olimpiskās spēles. Šāda līmeņa starptautiska sieviešu pludmales volejbola spēle Latvijā būs skatāma pirmo reizi.

Viens no aizraujošākajiem un skatītājiem baudāmākajiem nedēļas notikumiem noteikti būs ‘King of the beach’ turnīrs, kurā par Doma laukuma Kinga titulu individuāli, katrā spēlē mainoties ar pāriniekiem, sacentīsies Mārtiņš Pļaviņš, Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš un Edgars Točs.

Jau ierasti pasākuma viena diena būs veltīta jauniešiem, kuriem būs iespēja piedalīties treniņos un citās aktivitātēs un satikt savus pludmales volejbola elkus. Uzspēlēt ekskluzīvākajā pludmales volejbola laukumā Latvijā šogad varēs arī amatieri, bet Latvijas populārie sportisti, aktieri un mūziķi piedalīsies labdarības spēlē. Notiks arī brīvās cīņas smiltīs un citi pārsteigumi.

Šāds pasākums nebūtu iespējams bez atbalstītājiem.

Pasākumu rīko SIA ‘O-Sands’ sadarbībā ar Mārtiņa Pļaviņa sporta klubu. Paldies Rīgas domei, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam, mūsu  sponsoriem “LDZ apsardze”, Pafbet.lv, “Ekoosta”, “Helio” “Grindex”! Paldies arī atbalstītājiem: “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, “Druva”, “Auto Blitz”, “ZUSA”.

Sekojiet līdzi

Rīgas pludmales volejbola nedēļa 2019