O-SANDS Jauniešu kauss 2.posma rezultāti

Pēc pāris mēnešu pārtraukuma pludmales volejbola laukumā valdīja patīkams satraukums un atkalredzēšanās prieks, jo 17. un 18.jūnijā tika turpināti nenotikušie turnīri O-SANDS Jauniešu kausa 2.posma U16 un U18 vecuma grupās. Daudziem no jauniešiem tā bija iespēja pirmo reizi nokļūt atpakaļ pludmales volejbola smiltīs pēc ārkārtējās situācijas beigām. Turnīra 2.posmu iesākām pavasarī un 7.martā to vēl paspēja izspēlēt U14 vecuma grupa. Siltajam laikam iestājoties, turnīrs tika pārcelts uz āra laukumiem, kas dalībniekiem sniedz īpašu turnīra atmosfēru.

Turnīra 2.posmā piedalījās 102 jaunieši – 32 komandas U16 vecuma grupā – 14 zēnu un 18 meiteņu komandas, kā arī 19 komandas U18 vecuma grupā – 12 meiteņu un 7 zēnu.

REZULTĀTI - 2.POSMS

U16 meitenes

1.🏆Līva Ēbere/Agnese Grīnberga 

2.🥈Evija Giela/ Heilija Laima Keirāne

3.🥉Amanda Regute/ Enija Rumaka

4.Marija Sējāne/ Nikola Bezpavlaja

5.-8.

Amanda Zālīte/ Samanta Naumane

Emīlija Katrīna Jumike/ Milana Tīna Aleksejeva

Estere Liepa/ Melānija Cīrule

Vlada Koroļova/ Larisa Tomilina

9.-16.

Anna Kilke/ Sanija Bērziņa

Annija Bendzule/ Keita Leinasare

Megija Rumaka/ Gabriela Ignatika

Gita Vītola/ Elizabete Ratkeviča

Patrīcija Storķe/ Aurēlija Kotāne

Denēva Šauberga-Lēpe/ Rēzija Puškundze

Daniela Naumane/ Sofija Statkus

Emīlija Mačukāne / Grieta Vīksna

17.Renāte Martinsone/ Roberta Raudziņa

18.Justīne Pavāre/ Patrīcija Aizbalte

U16 zēni

1. 🏆Bruno Bulgačs/ Markuss Maculēvičs

2.🥈Janis Dobelis/ Ansis Dobelis

3.🥉Davids Tatarincevs/ Artjoms Melohins

4.Martins Pope/ Toms Mirķis

5.-8.

Valters Ķirsons/ Tomass Blekte

Ralfs Andrejevs/ Patriks Orups

Ģirts Puriņš/ Artūrs Pastars

NiksAmeļkovičs/ Aleks Ameļkovičs

9.-14.

Mārtiņš Virza/ Dāvis Frīdbergs

Maksims Mihailovs/ Francis Roops

Rendijs Žīgurs/ Dmitrijs Vlasenko

Rauls Finsters/ Emīls Vasiļevskis

Olivers Pope/ Andres Kondratenko

Nauris Dancis/ Emīls Lapsalis

U18 meitenes

1.🏆Alise Eksta/ Gerda Šnore

2.🥈Marika Klaucāne/ Līva Egle

3.🥉Madara Šņickovska/ Sančeta Šmite

4.Silva Lūse/ Jete Riņķe

5.-8.

Sanija Bērziņa/ Anna Kilke

Marija Kovaļevska/ Emīlija Veide

Paula Rozevska/ Vanesa Ozola

Terēze Grants/ Ilāna Dubro

9.-12.

Eva Milzere/ Daniela Bila

Amanda Zālīte/ Samanta Naumane

Reizija Puškundze/ Denēva Šauberga-Lēpe

Patrīcija Lučka/ Ieva Purviņa

U18 zēni

1.🏆Valts Vecvanags / Ernests Puškundzis

2.🥈Viesturs Pastars/ Harijs Pūliņš

3.🥉Hugo Verlis/ Jānis Dobelis

4.Artūrs Apsiņš/ Roberts Epners

5.-7.

Ralfs Ivanovs/ Reinis Muižzemnieks

Aivis Blekte/ Viesturs Mekšs

Mārtiņš Janums/ Toms Teteris

Turpmākie fināla turnīri notiks 25.jūnijā – U14 vecuma grupai plkst.9.30 zēniem un 12.30 meitenēm, 2.jūlijā – U16 vecuma grupai plkst.9.30 zēniem un 12.30 meitenēm un 1.jūlijā U18 plkst.9.30 zēniem un 12.30 meitenēm.

! Pieteikuma forma finālam – https://ej.uz/OsandsKauss-finals

Paldies par sacensību atbalstu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentamMaxima, Rīgas Volejbola skolai!

O-SANDS Jauniešu kauss 2.posma rezultāti