Ir noskaidroti finālisti amatieru turnīram Doma laukumā

O-Sands pludmales volejbola laukumos augusta piektdienās notiek turnīri, kur amatieru spēlētāji, piedaloties atlases turnīros, var nopelnīt savu ceļazīmi uz Doma laukumu un izbaudītu mirkli uz šī vienreizējā spēles laukuma.

Amatieru turnīra atlasē par četrām vietām Doma laukumā vīriešiem un sievietēm, lieliskā atmosfērā cīnījās 80 dalībnieki. Dāmām no 16 komandām grupu izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva 8 labākās, no kurām arī 2 setu cīņā līdz 15 punktiem tika noskaidrotas tās komandas, kas cīnīsies doma laukumā. Ceturdaļfinālu spēļu rezultāti – Agnese Melne un Mairita Bumbure ar 1:2 piekāpās Sallijai Arhipovai un Ludmilai Jegorovai; Simona Rozīte un Santa Izvekova ar 2:0 pieveica Nelliju Tinusu un Dailu Žukausku; Gerda Salmiņa un Ilze Vilde atzina Mairitas Bičkovskas un Antras Švernas pārākumu; Sintija Mediniece un Kristīne Plaude-Dudko ar 1:2 piekāpās Līvai Solai un Līgai Plātei.

Vīriešiem pēc grupām no 24 komandām izslēgšanas spēles turpināja 12 labākās komandas, no kurām 4 labākās pirmo vietu ieguvējas kvalificējās jau uzreiz ¼ finālā. Ceturdaļfinālu rezultāti: Oskars Puga/Kārlis Celmiņš ar 15:12 un 15:7 pieveica Ģirtu Liepu/Oļegu Hologņuku; 3 setu cīņā Juris Orups/Edgaru Igauni apspēlēja Rihardu Vilmani/Ģirtu Putniņu (9:15;15:8;15:11); Mārtiņš Civkors/Jānis Purviņš ar 15:7 un 15:10 pārspēja Aivaru Svikli/AleksejuAvdejevu, bet Kristaps Kusiņš/Arnis Uzuls ar 15:13;9:15 un 8:15 piekāpās Mārtiņam Birzei/Artūram Hirkovskim.

Doma laukuma pusfinālu pāri:

Vīriešiem:

1.Puga/Celmiņš pret Igaunis/J.Orups

2.Hirkovskis/Birze pret Civkors/Purviņš 

Sievietēm: 

1.Arhipova/Jegorova pret Izvekova/Rozīte

2.Bičkovska/Šverna pret Sola/Plāte

Sirsnīgi sveicam finālistus un tiekamies Doma laukumā!

REZULTĀTI

Arhipova/Jegorova 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

Izvekova/Rozīte 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

Bičkovska/Šverna 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

Sola/Plāte 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

5.-8. Melne/Bumbure

5.-8 Mediniece/Plaude-Dudko

5.-8. Vilde/Salmiņa

5.-8. Tinusa/Žukauska

9.-16. Bruzinska/Rozīte-Ņikitina

9.-16. Eksta/Šnore

9.-16. Širokova/Andrejeva

9.-16. Vabale/Švāģere

9.-16. Casno/Strazdiņa

9.-16. Vihrova/Libere

9.-16. Vaģale/Ķetlere

9.-16. Koklače/Diedišķe

Celmiņš/Puga 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

Igaunis/J.Orups 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

Civkors/Purviņš 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

Birze/Hirkovskis 👏 (kvalificējas ½ Doma laukumā)

5.-8. Kusiņš/Uzuls

5.-8. A.Sviklis/Avdejevs

5.-8. Vilmanis/Putniņš

5.-8. LIepa/Holodņuks

9.-12. Eglītis/Garklāvs

9.-12. Jakovels/Leimanis

9.-12. J.Māgurs/M.Māgurs

9.-12. M.Orups/Baranovs

13.-24. Zakovskis/Bērziņš

13.-24. Patmalnieks/Piebalgs

13.-24. Bolšis/Ribkinskis

13.-24. Kalniņš/Rutkovskis

13.-24. R.Sviklis/Kampāns

13.-24. Šadrins/Ābelnieks

13.-24. Šarkovskis/Vilcāns

13.-24. Zūlis/Ozoliņš

13.-24. Semjonovs/Paupe

13.-24. Lukjanovičš/Šikšņāns

13.-24. Astra/Karzubovs

13.-24. Beluga/Obidov

Nākamajā piektdienā, 23.augustā norisināsies pēdējais amatieru atlases turnīrs MIX formātā par iespēju spēlēt finālu Doma laukumā.
Ir noskaidroti finālisti amatieru turnīram Doma laukumā