Paldies visiem – dalībniekiem, atbalstītājiem, līdzjutējiem par sportisko gada nogali!

MEITENES LĪDZ 15 GADIEM

1. vieta  – Kate Vasiļjeva/Elīza Dreimane
2. vieta  – Līva Vāvere/Justīne Kleina
3. vieta – Alise Eksta/Gerda Šnore
4. vieta – Beāte Liepājniece/Ania Ozoliņa
5.-8. vieta
Vlada Koroļova/Larisa Tomoļina
Līva Budļevska/Paula Rozevska
Daniela Bila/Eva Milzere
Ance Kļaviņa/Kitija Martini-Ādamsone
9.-12. vieta
Silva Lūse/Jete Riņķe
Evelīna Riekstiņa/Angelīna Karpinskaja
Amanda Zālīte/Melānija Cīrule
Annija Bendzule/Laura Sičevska
13. vieta – Jeļzaveta Izotova/Eva Brokāne
14. vieta – Līva Ēbere/Agnese Grīnberga
15. vieta – Anna Larkina/Anna Marija Vastičenkova
Sanija Bērziņa/Marta Raituma
Solvita Straupe/Grieta Vīksne
Kira Mamājeva/Marija Sējāne

PUIŠI LĪDZ 15 GADIEM

1. vieta – Markuss Silkalns/Leo Saulītits
2. vieta – Gabriēls Kokins/Gustavs Auziņš
3. vieta – Sandis Bērziņš/Dāvis Vēveris
4. vieta – Hugo Verlis/Hugo Straustiņš
5.-8. vieta
Jānis Dobelis/Ansis Dobelis
Olivers Bulgačs/Dāvis Teteris
Ričards Jurciņš/Krišs Liepiņš
Druvis Bičevskis/Roberts Riņķis
9.-12. vieta
Reinis Rorbaks/Gustavs Ķeizars
Tomass Blekte/Aivis Blekte
Markuss Maculēvičs/Bruno Bulgačs
Oskars Kilks/Kristaps Viļums
13. vieta – Kurts Mitenbergs/Ivars Tabors
14. vieta – Roberts Gūtmanis/Edvards Krūmiņš
15.-16. vieta
Ēriks Sanders/Marks Samuiļenko
Roberts Raitums/Valters Ķirsons
17.-18. vieta
Viesturs Mekšs/Gustavs Gončars
Niks Ameļkovičs/Alekss Ameļkovičs
19. vieta – Bernards Šiks/Danja Boikovs

JAUNIETES LĪDZ 18 GADIEM

1. vieta – Ance Upeniece/Kristīne Briede
2. vieta – Patrīcija Elīna Jaunzeme/Paula Kukša
3. vieta – Megija Platā/Adele Baltiņa
4. vieta – Paula Lorberga/Sandija Bērziņa
5.-8. vieta
Ilana Dubro/Jekaterina Kozlova
Laura Silvija Dubulte/Elva Paula Martinsone
Roberta Hilmane/Jekaterina Ņikitina
Alise Eksta/Gerda Šnore
9. vieta – Odrija Jurķele/Ieva Kumpiņa
10. vieta – Rita Aņikina/Linda Ragause
11. vieta – Anna Larkina/Anna Marija Vastičenkova
Silva Lūse/Jete Riņķe
Diāna Grišuļenoka/Polina Stoļerova

JAUNIEŠI LĪDZ 18 GADIEM

1. vieta – Ernests Naglis/Dāvis Dzirkalis
2. vieta – Druvis Bičevskis/Marts Bičevskis
3. vieta – Kristaps Liepa/Mārtiņš Auziņš
4. vieta – Gabriēls Kokins/Gustavs Auziņš
5.-8. vieta
Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs
Kristofers/Krēsliņš/Reinis Rorbaks
Markuss Silkalns/Leo Saulītis
Niklāvs Mežeckis/Artūrs Rinkēvičs
9.-12. vieta
Renārs Knēža/Edvards Petrovskis
Rinalds Pužulis/Ēriks Muižnieks
Hugo Verlis/Hugo Straustiņš
Madars Mauriņš/Kevins Sūna
13. vieta
Markuss Cielavs/Kārlis Mitenbergs
Rūdolfs Ārgalis/Tristans Priedols
15. vieta
Rolands Baltmanis/Reinis Milzarājs
Kārlis Tērauds/Edijs Reimanis
17. vieta
Kristofers Krēsliņš/Orests Jurķelis
Gustavs Ķeizars/Rihards Derkins

MIX KOMANDU REZULTĀTI

1. vieta – Atvars Vilde/Ilze Vilde
2. vieta – Mārtiņš Civkors/Santa Izvekova
3. vieta – Aivars Sviklis/Baiba
4. vieta – Raivo Pekalis/Ludmila Jegorova
5. vieta – Jāmos Daļeckis/Ieva Tetere
6. vieta – Jānis Rudzītis/Evelīna Djomkina
7. vieta – Dāvis Dumburs/Katrīna Moskaļenko
8. vieta – Ernests Naglis/Megija Platā
9. vieta – Mārtiņš Kirsānovs/Sabīne Radčenko
10. vieta – Mārtiņš Sproģis/Sandija Bērziņa
11. vieta – Raivis Sviklis/Baiba Kučika
12. vieta – Arnis Uzuls/Marta Nipāne
13.-16. vieta
Sandris Bērziņš/Laine Lauska
Dāvis Dzirkalis/Adele Baltiņa
Raitis Ķelpe/Ilze Ozoliņa
Jēkabs Majors/Ilze Rūtenberga

SIEVIETES OPEN

1. vieta – Ance Upeniece/Kristīne Briede
2. vieta – Jeļena Ceplīte/Sandra Breikša
3. vieta – Agnese Medele/Andromeda Bērziņa
4. vieta – Elīna Auzāne/Gunta Blūmiņa
5.-7. vieta
Gerda Šnore/Alise Eksta
Nadežda Mileiko/Oksana Zandere
Laine Lauska/Rēzija Mazure-Mago

VĪRIEŠI OPEN

1. vieta – Anton Didyk/Svjatoslav Karvacky
2. vieta – Artūrs Hirkovskis/Mārtiņš Birze
3. vieta – Mārtiņš Eglītis/Jānis Kliesmets
4. vieta – Renārs Knēža/Dzintars Knēža
5.-8.vieta
Jānis Rudzītis/Arnis Zašķerinskis
Raivis Priede/Artūrs Jackovskis
Reinis Rorbaks/Gustavs Audziņš
Valters Sidorenko/Gatis Liepiņš
9.-16.vieta
Andrejs Antonovs/Ervīns Ūdris
Vadims Bergfelds/Ģirts Liepa
Austris Štāls/Janeks Enkurs
Aleksands/Aldis – Tropicana
Gustavs Gončars/Edgars Gončars
Dāvis Teteris/Olivers Bulgačs
Sandis Bērziņš/Andris Kalniņš
Leo Saulītis/Markuss Silakalns
17.-19. vieta
Edgars Vītols/Edgars Ostrovskis
Edgars Melgalvis/Ralfs Beikmanis
Normunds Pavārs/Aleksandrs Čuslins

Noslēdzies tradicionālais Bīčmaratons